• İndirimli fiyat

Seni Seviyorum Karolin

16,67 ₺
13,33 ₺ 20% kazanın

Seni Seviyorum Karolin..

Yazar: Fehmi DEMİRBAĞ

Adet

  • Güvenlik ve Gizlilik Politikamızdır Güvenlik ve Gizlilik Politikamızdır
  • Gönderim, İade ve Değişim Gönderim, İade ve Değişim
  • Hızlı iletişim Hızlı iletişim

Seni Seviyorum Karolin..

Welcome to the 11th floor. Attention door hit."

Katıma geldiğimde asansörden inmek için kirpiklerimin ucuyla müsaade istedim doktor beyefendiden. Salisenin milyonda biri bir zaman diliminde bakışlarımız ancak bir araya gelmişti. Kaçırıverdi bakışlarını.

Geldim Karolin’im. Kapıya geldiğimde sesli kilit sistemi bulunan Karolin’ime seslendim. "Yiğidin geldi güzelim!" Parolam buydu. Nazikçe Karolin’im kollarını... pardon kapıyı açıverdi.

İçeri girmemle evin led ışıkları beni takip ederek adım attığım her yeri aydınlatmaya başladılar. Karolin’e seslendim. "Itri’den bir parça koy." Fonda müzik nağmeleri raksa başladılar. Ben milliyetçi adamım kardeş öyle gavurca müzik dinleyemem. İnsan kim olduğunu unutmamalı.

Fondaki müziğe Karolin’in sesi iştirak etti.

"Nasılsın sahibim. Hoş geldin. Günün nasıl geçti?" Ulan bu bilim dünyası ne ilginç be. Müteahhitlik hizmetleriyle fevkaledeler. Benim gibi yalnız yaşayan adamları düşünerek, yalnızlık hissimizi bertaraf için mükemmel bir programlama yapmışlar. Yani Karolin benimle konuşuyor. Dırdırı artacak olduğunda "Kapat çeneni! Baba evine gönderirim seni." diyerek espri de yaparak yani, onu susturabiliyorum.

Yazar: Fehmi DEMİRBAĞ